Chipsmall X-Ray Inspection for Electronic Components Is Opening Now

Ціна просування, як нижче
Кількість / ціни
1 -й шматок
US $10.00
2 -й шматок
US $5.00
3 -й шматок
US $5.00
4 -й штука
US $5.00
···
···
Рентгенівська доставка зображення
Через 2 години після отримання компонентів.
Оплата
PayPal перед доставкою зображення

*Ціна на поломку на одній частині №, але може бути різними пакетними кодами.

** Наша ціна не включає вартість доставки.

Послуга з доданою вартістю

Наша база даних рентгенівських зображень має понад 150 К + фрагменти зображення для компонентів з надійного джерела.Аналіз дотримання або доповідності

Можна забезпечити, якщо ми маємо частину в нашій базі даних.Додатково 5 доларів США/штук застосовується для цієї послуги.

Зразки рентгенівських знімків
Будь ласка, зв'яжіться з своїми продажами для отримання більш детальної інформації.
Що таке рентгенівська перевірка

Рентгенівська перевірка полягає у використанні рентгенівської технології візуалізації для отримання внутрішньої структури тестового об'єкта, а потім спостерігати внутрішню інформацію тестового об'єкта, не порушуючи тестовий об'єкт.

В основному він використовується для автентичності судження та аналізу відмов компонентів.Це міжнародно визнаний метод судження про автентичність CHIP та аналіз та виявлення несправностей.

Роль рентгенограми

Технологія рентгенівського виявлення має переваги швидкої швидкості, неруйнівного та низького витрат на виявлення автентичності чіпів.

Виявлення несправності чіпа:

Завдяки рентгенівським зображенням візуально дотримуються внутрішніх дефектів, лущення, розриву, порожнечі тощо та допомагають судити про збій чіпа.

Чіп автентичності судження:

Автентичність можна судити, порівнюючи рамку, зерно, провідний дріт та інші елементи на рентгенівській діаграмі випробувальної частини зі стандартною мікросхемою;

Рентгенівська база даних

У тесті судження про автентичність чіпа необхідно порівняти рентгенівське зображення тестової частини з рентгенівським зображенням оригінального стандартного мікросхеми для визначення справжності.За допомогою бази даних зображень {} рентгенівського мікросхеми це економить часовий час та робочий період для підприємств для придбання зразків порівняння зображень та реалізує зниження витрат та підвищення ефективності.

Chipsmall База даних зображень рентгенівського чіпа

Зворотний зв'язок

Ми цінуємо вашу взаємодію з продуктами та послугами Chipsmall. Ваша думка важлива для нас! Будь ласка, знайдіть хвилинку, щоб заповнити форму нижче. Ваші цінні відгуки гарантують, що ми постійно надаємо винятковий сервіс, на який ви заслуговуєте. Дякуємо, що ви є частиною нашого шляху до досконалості.